
Інкубатор автоматичний Інверторний Теплуша Люкс 72 ІБ 220/50 ЛА(В)
- Немає в наявності
- Код: Т72ЛАВ|002800.0
4 642 ₴
+380 (95) 120-30-36
- +380 (97) 950-63-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інкубатор автоматичний Інверторний Теплуша Люкс 72 ІБ 220/50 ЛА(В)
Характеристики:
- Поворот яєць: автоматичний 8 разів/добу;
- Блок управління: Інверторний
- Лоток перевороту: знімний
- Вентилятор: вбудований
- Обігрів: ламповий;

- Датчик вологості;

- Діапазон температури: 30 — 40 С;
- Режим роботи: тривалий;
- Харчування: 220В;
- Потужність: 80-100 Вт
- Частота: 50Гц;
- Габарити: 700х500х300;
- Вага: 5 кг
Місткість:
курячих 72, гусячих 32, перепелиних 220.
Важливо !
Інкубатор має инвенторный блок управління, що забезпечить плавний набір і зниження температури, при досягненні заданої температури інкубатор Теплуша ІП 220/50 ЛА (В) Люкс не відключається, а переходить на знижену потужність і дуже точно підтримувати температуру на заданому рівні постійно
Також рекомендуємо придбати Овоскоп діодний Теплуша ПОЯ-1 для візуальної перевірки яєць, купуючи разом з інкубаторм цена 200 грн замість 250 грн

Овоскоп діодний Теплуша ПОЯ-1 для візуальної перевірки яєць
Овоскоп мережевий діодний для всіх видів яєць Теплуша ПОЯ-1 прилад для візуальної перевірки якості яєць
Фірмовий стиль та компактний дизайн приємно здивують
Надійність та компактність
Напруга живлення змінного струму – 220 В
Потужність — 1 Вт
Частота мережі живлення – 50 Гц
Габаритні розміри:
довжина, мм, не більше 65
ширина, мм, не більше 60
висота, мм, не більше 90
Маса в упаковці, кг, не більше 0,2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Теплуша |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Середня місткість яєць | |
| Індичі яйця | 32 шт. |
| Гусячі яйця | 32 шт. |
| Качині яйця | 32 шт. |
| Курячі яйця | 72 шт. |
| Перепелині яйця | 220 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
- Ціна: 4 642 ₴










