
Кукурузолущилка ЛАН 8
- Готово до відправки
- Код: ЛАН8|002040
3 112 ₴
2 645 ₴
- +380 (97) 950-63-07
Кукурузолущилка ЛАН 8
Призначений для роботи з :
- Кукурудзяні качани
Застосовується для:
- Виготовлення кормів домашній худобі та птиці
Характеристики:
- Привід - Електричний
- Потужність - 120Вт
- Кількість обертів - 2850 об/хв
- Об'єм завантажувального бункера - 17л
- Продуктивність - 75кг/год
- Габаритні розміри в упаковці - 370х175х253мм
- Маса - 5,5кг
Особливості:
- Компактні розміри та невелика вага
- Зручність експлуатації завдяки новому механізму споживання
- Вдосконалений механізм зняття зерен, що дає змогу обробляти качан кукурудзи на 100% без пошкодження зерен
- Наявність кнопки вмикання/вимикання
- Висока продуктивність без втрат часу на добір очищених котанів кукурудзи з тари
Комплектація:
- зібрана кукурудзолущилка;
- інструкція з експлуатації.
Електрична кукурудзолущилка "ЛАН" призначена для зняття зерен із качанів кукурудзи в особистих підсобних господарствах і малих фермерських господарствах. Може використовуватися для отримання посівного зерна кукурудзи, оскільки для посіву придатне зерно, яке розміщене посередині качана. Кукурудзолущилка дає змогу в домашніх умовах неабияк полегшити та прискорити зняття зерен із качанів кукурудзи.
Установлення працює в такий спосіб:
Після запуску електродвигуна, качанці кукурудзи вставляють через отвір корпусу в зернознімач і утримують його рукою. Очистивши качан, приблизно на половину, вставляють його в отвір неочищеною стороною, підтримуючи за очищену та завершують лущення зерна з качана. Обмолочені зерна кукурудзи висипаються назовні через патрубок. Щоб отримати посівне зерно кукурудзи, спочатку знімають зерно з кінців качанів, а потім із середини в іншу ємність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Лан |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість обертів двигуна | 2850 об/хв |
| Потужність двигуна | 0.12 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм приймального бункера | 3 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 253 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Кукурудзяні качани | 75 кг/год |
- Ціна: 2 645 ₴



