
Газонний трімер KRAISSMANN 301 ART 20UL/1 (зарядний пристрій, 1 ак. 4000 мАг)
- В наличии
- Код: KR00 | 0090,825
4 920 ₴
+380 (95) 120-30-36
- +380 (97) 950-63-07
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Газонний трімер KRAISSMANN 301 ART 20UL/1 (зарядний пристрій, 1 ак. 4000 мАг)
Легкий та простий у використанні акумуляторний газонний трімер для догляду за галявиною та краями газону в районах чутливих до шуму, поруч з будинком, лікарнями, школами. Оснащений зручною системою налаштування положення рукоятки і довжини штока. Скоба захисту захищає квіти, декоративні рослини та інші тендітні об'єкти від пошкоджень.
Обсяг поставки:
- акумуляторний газонний трімер
- універсальна акумуляторна батарея 4000 мАг
- універсальний зарядний пристрій
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
Враховуйте обсяг поставки та опис виробу.
Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.
| Характеристики | |
| Тип акумуляторної батареї | Li-Ion |
| Напруга акумуляторної батареї | 20 В |
| Ємність акумуляторної батареї | 4000 мАг |
| Кількість обертів холостого ходу | 6500 /хв |
| Ширина смуги обробки | 300 мм |
| Вага | 4,3 кг |
| Вібрація | |
| Емісійний показник вібрації | 2,1 м/с² |
| Погрішність виміру К | 1,5 м/с² |
| Звукова емісія | |
| Рівень звукового тиску LpA | 84,7 dB(A) |
| Рівень звукової потужності LwA | 88,5 dB(A) |
| Погрішність виміру К | 3 dB(A) |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 20 Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время заряда аккумулятора | 2 час |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.3 кг |
| Основные | |
| Питание | Аккумулятор |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Режущий элемент | Леска |
| Максимальное количество оборотов | 6500 об/мин |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Триммер |
| Состояние | Новое |
| Максимальная ширина скашивания | 300 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Ширина скашивания лески | 300 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Плечевой ремень | Да |
| Складная ручка | Да |
| Тип рукоятки | D-образная (кольцевая) |
| Антивибрационная система | Да |
- Цена: 4 920 ₴





