
Ланцюгова пила KRAISSMANN 3502 AKS-BL 20UL (безщіточний мотор, подвійний зарядний пристрій, 2 ак. по 4000 мАг)
- В наличии
- Код: KR00 | 00206,325
10 660 ₴
+380 (95) 120-30-36
- +380 (97) 950-63-07
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Ланцюгова пила KRAISSMANN 3502 AKS-BL 20UL (безщіточний мотор, подвійний зарядний пристрій, 2 ак. по 4000 мАг)
Належить до серії бездротових інструментів, що використовують універсальну акумуляторну батарею (2000 або 4000 мАг) та універсальний зарядний пристрій.
- Малошумна акумуляторна ланцюгова пила, оснащена системою швидкого натягування ланцюга
- Гальмо ланцюга та запобіжний фіксатор важеля газу
- Підходить для заготівлі дров, догляду за деревами та роботи у закритих приміщеннях
- Спеціально розроблена конструкція забезпечує відмінну продуктивність пиляння та чистий зріз
Обсяг поставки:
- акумуляторна ланцюгова пила
- пильний ланцюг
- пильна шина
- пластиковий захисний чохол для шини та ланцюга
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
- два зарядних пристрої
- дві батареї по 4000 мАг
Увага! Поставляється без батареї та зарядного пристрою.
Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками.Враховуйте обсяг поставки та опис виробу.
Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.
| Характеристики | |
| Тип акумуляторної батареї | Li-Ion |
| Напруга акумуляторної батареї | 20 В |
| Ємність акумуляторної батареї | 2000 - 4000 мАг |
| Швидкість ланцюга | 5,0 м/с |
| Довжина шини | 305 мм |
| Вага | 3,55 кг |
| Вібрація | |
| Емісійний показник вібрації | 4,7 м/с² |
| Погрішність виміру К | 1,5 м/с² |
| Звукова емісія | |
| Рівень звукового тиску LpA | 84,6 dB(A) |
| Рівень звукової потужності LwA | 86,2 dB(A) |
| Погрішність виміру К | 3 dB(A) |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 20 Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время заряда аккумулятора | 120 мин |
| Основные | |
| Вес | 5.6 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 350 мм |
| Скорость вращения цепи | 16 м/сек |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Нет |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Набор насадок | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 10 660 ₴










