
Лущилка для кукурудзи Donny DY-003
- Готово к отправке
- Код: DONNY3|003115
4 752 ₴
4 039 ₴
- +380 (97) 950-63-07
Лущилка призначена для зняття зерен з качанів кукурудзи, відмінно підходить в домашньому господарстві та на мініфермі.
Кукурудза широко використовується у вигляді корму для домашніх тварин. Її користь важко переоцінити, але на її переробку йде багато часу і сил. Тому електрична лущилка розроблена для полегшення і прискорення процесу відокремлення зерна від качанів кукурудзи. Це ідеальний і незамінний помічник у веденні домашнього господарства.
Кукурузолущилка дуже проста у використанні. Досить лише включити апарат і встигати закидати кукурудзу в завантажувальні бункери. Відділення зерен від качанів відбувається миттєво. Завдяки подвійної подачі качанів має високу продуктивність.
Металевий корпус, міцні ніжки і двигун в нижній частині агрегату роблять її дуже міцною і стійкою.
Переваги:
- Електродвигун забезпечує максимальну швидкість лущення до 350 кг в годину.
- Подвійний завантажувальний бункер.
- Інноваційний дизайн забезпечує автоматизацію лущення. Вам не потрібно контролювати процес лущення.
- Практичні розбірні ніжки.
- Ремінний привід забезпечує довговічність двигуна.
- Міцний метал у місці переробки качанів кукурудзи.
Технічні характеристики:
- Модель: DY-003
- Продуктивність: 350-400 кг в годину
- Температурний режим: від -25С до +40С
- Номінальна напруга однофазної мережі: 220 В
- Споживана потужність: 2,2 кВт
- Режим роботи: тривалий
- Вага: 21 кг
- Країна виробник: КОРЕЯ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DONN |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Количество оборотов двигателя | 2800 об/мин |
| Мощность двигателя | 2.2 кВт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Перерабатываемое сырье | Кукурузные початки |
| Потребляемая мощность | 2.2 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кормоизмельчитель |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 21 кг |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производительность | 400 |
- Цена: 4 039 ₴




